telefon 509 378 487        koperta info@clima.com.pl Clima Polska na FacebookClima Polska na Google PlusClima Polska na Twitter

Klimatyzacja Warszawa

Dealer Klimatyzacji

Klimatyzacja obiektowa – Clima Polska z Warszawy

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również dystrybucję i montaż systemów klimatyzacji obiektowej. Są one dostosowane do pracy w pomieszczeniach, takich jak szpitale, szkoły, restauracje czy sklepy.

Systemy klimatyzacji dla sklepów

klimatyzacja do sklepu

Utrzymywanie komfortowych warunków w sklepach wymaga wielu działań, które obok schładzania powietrza obejmują również ogrzewanie oraz wentylację, a to może wymagać użycia kurtyn powietrznych i inteligentnego sterowania. Właściciele sklepów zwracają uwagę na koszty eksploatacji klimatyzatorów (istotne jest, aby były jak najniższe) i ich przyjazność dla środowiska. Najczęściej wybierane to systemy podstropowe i kanałowe.

Najbardziej popopularne klimatyzatory do sklepu to jednostki podstropowe i kanałowe. Ich specyfika pozwala na ukrycie instalacji I maksymalizację przestrzeni wewnątrz sklepu.


 Klimatyzacja w banku

klimatyzacja_do_banku

Pomieszczenia bankowe potrzebują kompleksowych rozwiązań obejmujących ogrzewanie, wentylację i klimatyzację. Oferujemy Państwu indywidualne systemy (HVAC), które zapewnią pełen komfort użytkowania i wygodę w sterowaniu klimatyzatorami dla różnych stref banku o różnych wymaganiach. Dzięki temu będzie można obniżyć koszty zużycia energii przy utrzymaniu wysokiego standardu przepływu powietrza.

 

 


Klimatyzatory dla hoteli

Klimatyzacja_do_hotelu

Podobnie jak w przypadku obiektów bankowych, również hotele mogą liczyć na dopasowane do charakteru obiektu rozwiązania klimatyzacyjne. Kompleksowe instalacje wentylacji i klimatyzacji oraz zastosowanie pomp ciepła usprawni dystrybucję powietrza na terenie całego hotelu.

 

 

 


Instalacje klimatyzacyjne w obiektach gastronomicznych

klimatyzacja do restauracji

Wiele pomieszczeń o różnych funkcjach występuje w lokalach restauracyjnych. Wymagania i normy dla tych obiektów zakładają zastosowanie instalacji ogrzewania, chłodzenia i chłodnictwa oraz ciepłej wody użytkowej. My dodatkowo proponujemy Państwu całkowitą kontrolę stanu powietrza i wilgotności oraz temperatury, dla utrzymania korzystnego mikroklimatu. Spośród systemów klimatyzacyjnych z naszej oferty najczęściej wybierane są klimatyzatory kasetonowe, podstropowe i kanałowe. Do kuchni sugerujemy zakup klimatyzacji wykonanej ze stali nierdzewnej.

 


Urządzenia klimatyzacyjne dla obiektów użyteczności publicznej

Klimatyzacja do szkoły

Technologia, w której wykonane są klimatyzatory, oparta na pompach ciepła wykorzystujących źródła energii odnawialnej to ukłon w kierunku energooszczędności i polityce eco-friendly. Dzięki niej systemy klimatyzacyjne mogą być z powodzeniem instalowane w obiektach publicznych, takich jak szkoły, szpitale, czy na lotniskach. Monitoring i zarządzanie urządzeniami może być prowadzone w jednym pomieszczeniu, co obniża zużycie energii i emisję CO2.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.