telefon 509 378 487        koperta info@clima.com.pl Clima Polska na FacebookClima Polska na Google PlusClima Polska na Twitter

Klimatyzacja Warszawa

Dealer Klimatyzacji

Urządzenia klimatyzacyjne do biur – komfort w pracy

klimatyzacja do biuraOdpowiednio dobrana klimatyzacja sprzyja dobrej kondycji pracowników zarówno w lecie, jak i zimie. W ciepłe dni dostarcza chłodnego, orzeźwiającego powietrza, które wpływa pozytywnie na koncentrację, a ogrzewane powietrze stwarza komfortowe warunki w biurze, gdy na dworze panują minusowe temperatury.

klimatyzacja w biurzeW pomieszczeniach biurowych ważną cechą klimatyzatorów jest ich moc. Typ urządzenia jest dobierany do wielkości biura, liczby pomieszczeń, które system klimatyzacyjny ma obejmować i innych parametrów, które determinują wybór systemu spośród ściennych, kasetonowych, kanałowych i podsufitowych, split i multi-split (klimatyzatory z większą liczbą jednostek wewnętrznych). W dużych obiektach stosuje się systemy klimatyzacji VRF, których agregaty mają do opanowania 50 i więcej jednostek wewnętrznych.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.