telefon 509 378 487        koperta info@clima.com.pl Clima Polska na FacebookClima Polska na Google PlusClima Polska na Twitter

Klimatyzacja Warszawa

Dealer Klimatyzacji

Naprawa klimatyzacji - części zamienne do urządzeń Toshiba, Mitsubishi i innych

Naprawa KlimatyzatorówDysponujemy zaawansowanym techniczne zapleczem i stacją odzysku, dzięki którym możemy wymieniać stare, zużyte czynniki chłodnicze na nowe i ekologiczne. Jesteśmy autoryzowanym dealerem klimatyzatorów znanych i zaufanych firm, takich jak Mitsubishi czy Toshiba, dzięki czemu mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych ich urządzeń. Takie też elementy wykorzystujemy do napraw i konserwacji klimatyzatorów do domu, biur i pomieszczeń obiektowych.

Fachowa naprawa klimatyzatorów

Zapewniamy fachową i sprawną obsługę, która minimalizuje dyskomfort i koszty napraw klimatyzacji. Służymy również pomocą w zakresie użytkowania instalacji klimatyzacyjnych, aby mogli Państwo korzystać z pełni korzyści, jakie daje sprawna klimatyzacja. Zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem na warszawskim Ursynowie.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.