telefon 509 378 487        koperta info@clima.com.pl Clima Polska na FacebookClima Polska na Google PlusClima Polska na Twitter

Klimatyzacja Warszawa

Dealer Klimatyzacji

Montaż klimatyzacji – podwykonawstwo

podwykonawstwo klimatyzacji

Instalacja urządzeń uwzględnionych w projektach budynków wymaga doświadczenia i precyzji. Dysponujemy zespołem pracowników, który sprawnie i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa wykona montaż klimatyzacji. Stanowimy ekipę specjalistów z szeroką wiedzą na temat nowoczesnych rozwiązań klimatyzacyjnych zarówno do domów i mieszkań, jak i biur oraz obiektów takich jak magazyny, szpitale, hale produkcyjne itp.

Zachęcamy do składania zapytań ofertowych. Odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia. Gwarantujemy fachowe wykonawstwo i konsultacje techniczne na wszystkich etapach przygotowywania systemu klimatyzacyjnego dla budynku lub pomieszczenia.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu (22) 349 29 49. Odpowiadamy także na zapytania za pośrednictwem poczty elektronicznej, maile można przesyłać na adres info(@)clima.com.pl. Zapraszamy również do siedziby firmy przy Alei Komisji Edukacji Narodowej 92 lok. U-1 w Warszawie.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.