telefon 509 378 487        koperta info@clima.com.pl Clima Polska na FacebookClima Polska na Google PlusClima Polska na Twitter

Klimatyzacja Warszawa

Dealer Klimatyzacji

Kompleksowe systemy klimatyzacyjne – współpraca z architektami

Klimatyzatory Toshiba

W procesie projektowania budynków niezwykle ważne jest uwzględnienie całego systemu klimatyzacji, jeżeli taki układ docelowo ma się znaleźć w obiekcie. Odpowiednie rozplanowanie miejsca na urządzenia, przewody pionowe i poziome, systemy nawiewne i wywiewne stanowi wstęp do komfortu cieplnego, z którego będą korzystać użytkownicy danego obiektu. Dlatego też niezwykle ważna jest współpraca architekta budynku z projektantem klimatyzacji.

Profesjonalne usługi oraz doradztwo Clima Polska

Firma Clima Polska zajmuje się dostarczaniem klimatyzatorów i doradztwem w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania do wskazanego pomieszczenia. Oferujemy zatem pomoc w doborze idealnego systemu na podstawie opisu przypadku, rysunków i projektów. Odpowiadamy na wszystkie zapytania ofertowe, a propozycje rozwiązań przesyłamy w formie gotowej oferty.

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zapraszamy również do naszego biura na warszawskim Ursynowie. Zapewniamy miłą obsługę i fachowe doradztwo.

 Dariusz Koziara                                                        Małgorzata Rysiewicz
  Prezes Zarządu                                                                                                 
  509 378 487                                                                  501 211 944

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.